Cicha i wydajna klimatyzacja Mitsubishi

Japońska marka Mitsubishi Electric uchodzi dziś za światowego lidera branży systemów klimatyzacyjnych, które dedykowane są zarówno przestrzeniom prywatnym, jak i przemysłowym. Klimatyzatory Mitsubishi wyróżniają się na tle konkurencji niesamowitą wytrzymałością oraz przystosowaniem do pracy we wszelkich warunkach atmosferycznych.

Klimatyzacja do każdego wnętrza

klimatyzacja mitsubishiKażdy produkt oferowany przez tę renomowaną markę cechuje się wysoką jakością oraz niskim zużyciem energii, co pozytywnie wpływa na nasze środowisko. Jakie modele klimatyzatorów oferuje Mitsubishi? Mitsubishi Electric oferuje aż trzy flagowe modele klimatyzatorów, które posiadają różne zastosowania. Najbardziej popularnym modelem jest niewątpliwie klimatyzator przeznaczony do użytku domowego z serii M, który wyróżnia się nie tylko swoją wszechstronnością, ale i również ciekawym, kolorowym wzornictwem (modele klimatyzatorów występują w trzech podstawowych kolorach: bieli, czerwieni,oraz szarości). Cicha klimatyzacja Mitsubishi sprawdzi się więc doskonale w każdym wnętrzu. Wśród klientów prywatnych największym zainteresowaniem cieszy się natomiast ścienny model Diamond, który posiada wiele nowatorskich funkcji. Urządzenie to wyposażone jest w dwie żaluzje powietrzne, które mogą działać niezależnie od siebie dzięki czemu kierują one strumienie powietrza w różne strony (ten rodzaj nawiewu przyspiesza więc proces chłodzenia pomieszczenia).

klimatyzacja mitsubishiTen flagowy klimatyzator z serii M posiada również czujnik i-see 3D, który wykrywa obecność i położenie osób w danym pomieszczeniu. Mitsubishi Electric oferuje również dwa modele klimatyzatorów przeznaczonych do zastosowań typowo komercyjnych. Klimatyzator Mr. Slim wyróżnia się serią małych, kompatybilnych ze sobą urządzeń chłodzących, które można rozmieszczać w wielu pomieszczeniach. Klimatyzatory te dysponują także bardzo silną siłą nawiewu, która ochłodzi nawet największe przestrzenie. Głównym rdzeniem owego systemu jest czterostronne urządzenie kasetowe, które gwarantuje intensywny, horyzontalny strumień powietrza. Sporym zainteresowaniem cieszy się również model VRF – City Multi, który zapewnia niezależną kontrolę jednostek wewnętrznych oraz elastyczne możliwości instalacji (klimatyzator ten występuje w dwóch wersjach: naściennej oraz przypodłogowej). Klimatyzatory Mitsubishi są ponadto bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Urządzenie możemy obsługiwać za pomocą wygodnego pilota, który umożliwi nam ustawienie odpowiedniej dla nas siły i intensywności nawiewu.

Warto przy tym podkreślić, że marka Mitsubishi zwraca ogromną uwagę na ochronę środowiska, wszystkie modele klimatyzatorów posiadają więc automatyczne tryby oszczędzania energii oraz nowoczesne filtry, które dbają o jak najlepszą jakość powietrza. Wszystkie produkty objęte są również trzyletnią gwarancją, która zapewnia możliwość darmowego serwisowania sprzętu.