kinkiet

Czym wyróżnia się zdobiony kinkiet art deco?

Okazałe żyrandole lub ich przeciwieństwo w postaci minimalistycznych lamp sufitowych odchodzą powoli do lamusa. Alternatywą dla tego typu skrajnych rozwiązań stają się eleganckie kinkiety ścienne, które nie tylko oszczędzają sporo miejsca w pomieszczeniu, ale też zapewniają mu subtelne światło, które nadaje wnętrzom przytulnego charakteru. Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie, dobrze dobrany kinkiet doda mu szyku i elegancji.

Designerski kinkiet art deco do każdego mieszkania

kinkietKinkiet art deco może stanowić także swoistą dekorację ścienną, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi obraz. Dzięki odpowiedniej oprawie świetlnej można zaprowadzić unikatowy nastrój w każdym pomieszczeniu. Dobre światło jest niezbędnym warunkiem do podjęcia efektywnej nauki oraz pracy, a także wykonywania codziennych prac domowych lub biurowych. Jego natężenie oraz rodzaj wpływa na nastrój, poziom motywacji, a nawet zdrowie człowieka. Właśnie dlatego niezwykle ważne jest to, by do każdego z pomieszczeń nabyć odpowiednie oświetlenie. Wybierając zdobiony kinkiet art deco w eleganckim wydaniu, można uzyskać przytulny i unikatowy wystrój wnętrza. Tego typu elementy często zastępują także inne popularne dekoracje ścienne. Stanowią też dla nich dodatkowe urozmaicenie. Kinkiety w eleganckim stylu tworzą spójną i estetyczną całość z różnymi dodatkami art deco, takimi jak wiklinowe kosze, krzesła, okazałe rośliny doniczkowe, zdobione sofy czy stylistycznie dopasowane regały.

lampyZdobione lampy art deco są hitem popularności ostatnich sezonów w niemal wszystkich programach i magazynach dekoratorskich. Ten drobny dodatek może podnieść estetyczne walory każdego pomieszczenia. Dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych modele nabyć można w wielu rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Wyróżniają się one oryginalnymi zdobieniami z przewagą motywów roślinnych i kwiatowych charakterystycznych dla stylu art deco. Często obudowa kinkietu jest zdobiona ręcznie. Takich dodatków warto szukać w sklepach z antykami lub w pracowniach artystycznych. Wybór oryginalnego kinkietu może skutecznie ożywić całą aranżację pokoju. Tego rodzaju lampy zapewniają przyjemne, nieinwazyjne światło, które sprawdzi się na przykład podczas czytania książki lub wieczornego seansu filmowego.

Wiele osób docenia też unikaty, które znaleźć można na aukcjach internetowych. Lampę warto jednak wcześniej dokładnie obejrzeć, by upewnić się, że nie posiada ona żadnych wad lub uszkodzeń. Dobrze dobrany kinkiet w stylu art deco to najlepsza inwestycja dla osób poszukujących oryginalnych dodatków do wystroju.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej wejdź na www.cygal.eu!