Garderoba z płytowymi drzwiami składanymi

Właściciele dużych mieszkań oraz domów jednorodzinnych dbają zawsze o to, aby aranżacje wszystkich pomieszczeń były stylowe. Dlatego na przykład w sypialniach nie stawiają szaf na ubrania, ponieważ tylko niepotrzebnie przytłaczają one pomieszczenie. Zamiast tego lepiej przeznaczyć oddzielne, niewielkie pomieszczenie właśnie na garderobę.

Drzwi składane od producenta

drzwi składane do garderobyJest to dobre rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Taka garderoba musi być jednak oddzielona od sypialni za pomocą drzwi. I tutaj najlepiej sprawdzają się nie klasyczne drzwi skrzydłowe, które niepotrzebnie zajmują miejsce podczas otwierania, a alternatywa w postaci drzwi składanych. Takie płytowe drzwi składane do garderoby oferowane są przez renomowanych producentów, którzy już od lat istnieją na rynku meblarskim, dlatego z całą pewnością możemy im zaufać. Z pewnością ich drzwi będzie charakteryzowała najwyższa jakość, widoczna w estetyce oraz dokładności wykonania, z dbałością o najmniejsze detale. Z racji tego, że każda garderoba jest inna, producenci nie wykonują tych drzwi masowo, a jedynie na indywidualne zamówienie. Wybierając drzwi składane na wymiar, będziemy mieć pewność, że idealnie wpasują się one właśnie w naszą wnękę czy otwór drzwiowy.

drzwi składane do garderobyMożemy zdecydować się na wersję przeszkloną lub bez przeszkleń. Dużą popularnością cieszy się ta druga, ponieważ takie zamknięte drzwi naśladują japoński, minimalistyczny styl, dlatego pod względem estetycznym nie mają sobie równych. Dostępne są też w dość szerokiej gamie kolorystycznej, a mianowicie w kolorze bieli, jak i różnych gatunków drewna – orzecha, dębu, jesionu i wielu innych. Aby jednak takie drzwi działały niezawodne, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego systemu jezdnego. Szyna jezdna powinna charakteryzować się najwyższą jakością i o to także muszą zadbać producenci. Zastosowanie gorszych komponentów sprawi, że drzwi składane płytowe nie będą posiadały takiej wytrzymałości i trwałości, jakiej oczekują klienci. Znaczenie dla osób zainteresowanych zakupem ma jednak również cena. I tutaj jednak producenci nie zawodzą, ponieważ coraz częściej takie drzwi składane dostępne są w atrakcyjnej cenie, która nie stanowi zapory dla mniej zamożnych klientów.

Dzięki temu każdy może w swojej aranżacji danego pomieszczenia wykorzystać takie drzwi i stworzyć naprawdę estetyczne wejście do garderoby. Drzwi składane płytowe to synonim nowoczesności i stylowego, inspirującego wzornictwa. Dlatego są doskonałym wyborem do domów i mieszkań, w których króluje nowoczesny design.