Grafika na odpornych daszkach szklanych

Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, rocznica związku- okazji do dawania prezentu jest niestety wiele. Oczywiście, każdy się cieszy z otrzymanego prezentu, ale co z jego wybieraniem dla kogoś innego? Nawet jeśli dajemy go osobie nam bliskiej czasem ciężko jest trafić w gusta, w coś co chcieliby dostać i czego nie mają. Ktoś kiedyś pomyślał o daszkach szklanych?

Daszki szklane muszą być odporne.

szklany dachDla Pań często kupujemy perfumy, odzież, biżuterię, kwiaty, dodatki do wnętrz, dla Panów zegarki, krawaty, czy spinki do mankietów. Dla młodszych kupujemy zabawki, książki, ubranka. Co jeśli osoby, które mamy obdarować mają już do wszystko lub nie wiedzą co by chciały dostać? Ciekawym pomysłem na prezent jest grafika na szkle. Firmy oferujące zabudowy szklane i odporne daszki szklane coraz częściej mają taką usługę w swojej ofercie. Czym jest grafika na szkle? No cóż, jak sama nazwa wskazuje jest to fotografia przeniesiona na szklaną taflę. Może być małych rozmiarów, takich jak kartka z zeszyty, ale może też dochodzić do wielkich rozmiarów pokroju obrazu na dużą ścianę w salonie. Możemy kupić szkło z gotową grafiką, przygotowaną przez przedsiębiorstwo lub przesłać własne zdjęcie, które pojawi się na tafli. Taką grafikę możemy powiesić w dowolnym miejscu, także w wilgotnych pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Są łatwe w utrzymaniu, można je czyścić zwykłą szmatką, tak jak inne szklane elementy, są trwałe, odporne na zarysowania i tylko zbicie powoduje ich uszkodzenie. W porównaniu do tradycyjnie wywołanych zdjęć, które łatwo przedrzeć, zabrudzić i zniszczyć są lepszą alternatywą.

Nie zmieszczą się do albumu ze zdjęciami i nie da się ich włożyć w ramkę, ale same w sobie prezentują się wystarczająco dobrze, by stanowić samodzielną dekorację w naszym domu. Dlatego myśląc o zbliżających się świętach, warto pomyśleć nad ofiarowaniem naszym bliskim grafiki odpornym daszku szklanym.