rolety zewnętrzne

Kiedy małżeństwo pracuje na różne zmiany czyli rolety zewnętrzne

Regina i Igor byli małżeństwem od osiemnastu lat. Kochali się mocno a zapytani, czemu zawdzięczają tak szczęśliwe małżeństwo odpowiadają zawsze zgodnie: przyjaźni. Faktycznie byli jak te papużki nierozłączki.

Rolety zewnętrzne były potrzebne

rolety zewnętrzne Razem dorastali, razem wchodzili w każdy nowy etap w życiu, kształtując się wzajemnie. Mieli niemal te same zainteresowania, podobne pasje. W ten sposób znaleźli sposób na udane i szczęśliwe małżeństwo. Trzy lata temu pojawiły się jednak w ich raju kłopoty. Kiedy Regina znalazła nową pracę uzmysłowili sobie, że będą się zawsze mijać. Od teraz oboje będą już pracować w systemie zmianowym i na dodatek będą w innych brygadach. Tak więc kiedy Igor wróci z nocki Regina będzie już w pracy, kiedy ona wróci z pierwszej zmiany on już będzie spał przed nocką. Nie mieli jednak wyboru, postanowili to jakoś przetrwać. Sąsiedzi od razu zauważyli, że coś jest nie tak – rolety zewnętrzne były teraz zawsze opuszczone. Zapytany o rolety Igor odpowiedział sąsiadowi smutno, że niestety ale teraz jest tak, że kiedy jedno z nich wstaje to drugie właśnie kładzie się spać. Jednego dnia do Szczecina przyjechała po nowe plisy siostra Igora. Kiedy zobaczyła w jakim jest stanie zrozumiała, że sprawa jest naprawdę poważna. Zaproponowała, że załatwi Reginie w biurze rachunkowym u swojej znajomej.

Regina pracę przyjęła od ręki. Wynagrodzenie nieco gorsze ale wreszcie świat wrócił do normy. Znowu mogą się widywać z Igorem jak normalne małżeństwo. Po trzech latach ledwo już pamiętają o tym kryzysie.