remonty domów

Remontowe przygody czyli remonty domów

Decydując się na remont mieszkania lub jakiejś jego części musimy uzbroić się w ogromną cierpliwość, jeżeli remontu dokonujemy sami. Jako, że poza remontem mamy jeszcze swoją pracę zawodową wszystko ciągnie się w nieskończoność.

Remonty domów w Kielcach bywają trudne

remonty domówPani Magdalena, która zdecydowała się zakupić śliczny, mały domek pod Kielcami przeszła przez remontowe piekiełko, ponieważ w domu okazało się znacznie więcej rzeczy do zrobienia, niż przewidziano. Remonty domów w Kielcach, w tym remonty kompleksowe zawsze wprawiały panią Magdalenę w etap pewnego rodzaju paniki. Uciekała przed nimi jak najdalej i jak najszybciej. Malowanie tapetowanie to był najwięcej na co pozwalała sobie, gdy mieszkała jeszcze w małym mieszkaniu w innym mieście. Tutaj, w uroczym domku z pięknym ogrodem czekała na nią masa innych wyzwań takich jak cyklinowanie podłogi, remont schodów czy układanie glazury. Pierwsza grupa fachowców, jaka została zatrudniona przez panią Magdę niestety odpadła po dwóch dniach. Alkohol, który pili podczas remontu mieszał im w głowach do tego stopnia, że po wkroczeniu i zbadaniu sytuacji pani Magdalena znalazła dwóch pracowników firmy budowlanej śpiących na poddaszu. O wyziewie i zapachu, jaki szedł o tych panów lepiej nie mówić. Druga ekipa została także zwolniona z powodu kierownika budowy, który cały czas zawyżał koszta prac.

Jako, że nie był on człowiekiem zbyt uczciwym co chwila zwalniał i zatrudniał pracowników. Ci, którzy odchodzili domagali się wypłaty. Jako, że on nie miał im z czego wypłacić pobierał od pani Magdy zaliczki.