wypożyczalnia vanów

Wynajem vanów na uroczystości

Mało kto z nas może pochwalić się tym, że cała jego rodzina mieszka w jednym miejscu. Zazwyczaj kuzynostwo, babcie, ciotki – mieszkają w różnych częściach kraju. Rodzinę na drugim końcu Polski z pewnością odwiedzamy rzadko, jednakże gdy jakaś kuzynka wychodzi za mąż, odmowa obecności na ślubie może sprawić przykrość, dlatego zamiast wrzucać zaproszenie do śmietnika, lepiej pomyśleć, w jaki sposób szybko i przyjemnie przedostać się do określonego miasta na uroczystość.

Wypożyczalnia vanów dla 7 osób

wypożyczalnia vanówPodróż pociągiem odpada, ponieważ generuje problem z przewożeniem garnituru czy innych ubrań, które nie mogą się pognieść. Jeżeli chcemy przewieźć na uroczystość 6 osób, z celem mija się także wynajem dużego autokaru czy busa. Na szczęście mamy jeszcze inną możliwość. Warto zobaczyć, czy w naszym mieście działa jakaś wypożyczalnia vanów. To pojazdy 7-osobowe, które są nowocześnie wyposażone. Posiadają klimatyzację, dlatego wynajem vana gorącym latem sprawi, że będziemy mogli dostać się na uroczystość w naprawdę komfortowych warunkach. Ponadto dobra wypożyczalnia dysponuje pojazdami z instalacją LPG, dzięki czemu koszty podróży stają się nieco niższe. Wszystkie pojazdy są zawsze ubezpieczone za pomocą kompletu świadczeń – OC, AC oraz NNW. Takiego vana można wypożyczyć także z kierowcą.

wypożyczalnia vanówJeśli więc nikt w naszej rodzinie nie posiada prawa jazdy lub też nie chcemy stresować się prowadzeniem pojazdu przez co najmniej kilka godzin, warto skorzystać z takiej opcji. Z usług wypożyczalni vanów korzystają nie tylko klienci indywidualni, którzy chcą szybko i bezpiecznie dostać się na uroczystość rodzinną. Vany to dobra propozycja także dla firm – na przykład gdy poszukujemy środka transportu dla naszych pracowników na imprezę integracyjną. Co ważne, dobre wypożyczalnie vanów oferują swoje usługi całodobowo, dlatego możemy z nich skorzystać w każdym czasie. Cena takiego wynajmu nie jest szczególnie wysoka. Renomowane wypożyczalnie oferują pojazdy za około 130zł netto za dobę. Jest to więc wartościowa propozycja, jeżeli weźmiemy pod uwagę uzyskany komfort podczas podróży. W przypadku gdy vana wynajmuje rodzina lub grupa znajomych, opłaty dzielą się zazwyczaj na ilość osób, a wówczas taka mała kwota jest praktycznie niezauważalna dla pojedynczego portfela.

Podsumowując, usługi wypożyczalni vanów cieszą się dużą popularnością, ponieważ sprawdzają się w wielu sytuacjach. Vany pozwalają na bezpieczny dojazd rodziny na uroczystość ślubną, jak też zapewniają pracownikom dotarcie na miejsce, w którym odbywa się impreza integracyjna.