baterie umywalkowe czasowe

Zalety baterii czasowych

Wielu właścicieli domów i mieszkań decyduje się postawić na nowoczesne rozwiązania we wnętrzach. Przestrzeń mieszkalna ma być przede wszystkim bardzo funkcjonalna, ale także estetycznie urządzona. Najwięcej uwagi poświęca się zazwyczaj pokojowi dziennemu i sypialni, także w kuchni pojawiają się nietypowe rozwiązania. Jednak również w łazience można zastosować kilka ciekawych rzeczy, które sprawią, że stanie się ona jeszcze ładniejsza i jeszcze bardziej funkcjonalna.

Baterie umywalkowe wysokiej jakości

baterie umywalkowe czasoweNa pewno godne uwagi są nowoczesne baterie umywalkowe czasowe. Zwykle montowane były one w sklepach, kinach, czy hotelach. Dzieli się je na baterie które po naciśnięciu przycisku wypuszczają wodę i na te które działają na czujnik ruchu i włączają się jak podstawi się pod kran dłonie. Ta druga opcja jest oczywiście najlepsza. Taka bateria pozwala przede wszystkim na oszczędność wody. Nie będzie cieknącego kranu, lejącej się wody podczas mycia zębów, czy niedokręconych kurków. To dobra opcja dla rodzin z dziećmi, które często nie zakręcają kranu podczas mycia i woda stale się leje. Oszczędność wody niesie za sobą tez oszczędności finansowe, do tego jest działaniem proekologicznym, bo nie marnuje się cennej wody. Wiele osób stara się dbać o środowisko naturalne, nic więc dziwnego, że baterie czasowe zyskują na popularności.

baterie umywalkowe czasowePonadto, ceny wody raczej wzrastają niż maleją, w związku z czym jest to oszczędność podwójna. Warto zaznaczyć, że baterie czasowe są bardzo higieniczne. Jako że nie dotyka się żadnych kurków kranu to nie przenosi się na nich bakterii i wirusów. Ułatwia to także czyszczenie łazienki, na kranie nie widać zacieków. Esteci będą zadowoleni z baterii czasowych, ponieważ zwykle mają one geometryczne formy, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach. Baterie kanciaste, wysokie, czy montowane w ścianie a nie na umywalce na pewno przyciągają wzrok i dobrze się prezentują np. w połączeniu z umywalką wolnostojącą. Na pewno w sklepach z armaturą sanitarną bez problemu znajdzie się odpowiednie modele baterii, które wpasują się w klimat łazienki.

Poza bateriami umywalkowymi czasowymi można w nowoczesnej łazience zastosować też zestawy podtynkowe pod prysznicem, toalety z samozamykającą się deską, czy takie które same się spłukują, jak również wanny z hydromasażem. Z pewnością są to elementy uprzyjemniające korzystanie z łazienki, mające jednak aspekt praktyczny. Warto jest w nie inwestować, szczególnie, że ich ceny spadają. W dobrych sklepach można liczyć także na zniżki sezonowe.